PSM Dergisi Ocak 2020 Röportajı

20.01.2020 – Pazartesi

Finans sektörüne emek vermiş herkesin sinerji oluşturabileceği yapılanmamızı anlattığımız PSM Dergisi röportajımızı okumak için..

Finans Dünyasının Gençlik Hareketi : Genç Finans Kulüp

26.12.2019 – Perşembe

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı’nın üniversite yapılanması olarak faaliyet gösteren Genç Finans Kulüp’te yeni dönem. 

Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı – Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı İşbirliği

17.12.2019 – Salı

TÜSEV ile “Vakıf ve Derneklerin finansal kaynaklarının iyi yönetişimi ve 2020 yılı Dünya ve Türkiye Ekonomisi” konulu toplantımızı gerçekleştirdik.

“PSM Awards 2019” ödülleri sahiplerini buldu

12.12.2019 – Çarşamba

Finans dünyasında yeniliklerin ödüllendirildiği en önemli organizasyon olan gece gerçekleşti.

“Ekonomistlerle Sohbetler” Kitap Lansmanı

24.10.2019 – Perşembe

Ülkemizin önde gelen ekonomistlerini ve finans dünyasının önemli isimlerinin keyifli bir davette ağırladık.

Röportaj

26.04.2019 – Cuma

Forbes Dergisi Nisan sayısında Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. Önder Halisdemir ile yapılan röportaj yer aldı.

Finans Sektörü İçin Ulusal Meslek Standardı Hazırlama Çalışmalarımız Devam Ediyor.

22.01.2019 – Salı

T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu ile Türkiye Finans Yöneticileri tarafından imzalanan Ulusal Meslek Standardı Hazırlama İşbirliği Protokolü kapsamında Banka Gişe Yetkilisi (Seviye 4) Ulusal Meslek Standardı hazırlanmıştır.

 Gişe Yetkilisi (Seviye 4) Ulusal Meslek Standardı, Bankacılık sektörünün ilk meslek standardı olarak hazırlanmış olup Ulusal Mesleki Yeterlilik Sisteminin bir parçası olacaktır.

Gelenekselleşen “Finans Kulüp Buluşmaları”mız Bu Defa “Üstadlara Saygı” Temasıyla Sn. Orhan Emirdağ Onuruna Düzenlendi

28.11.2018 – Cuma

Bankalar Yeminli Murakıplığı ve Pamukbank Genel Müdürlüğü görevlerinde bulunmuş olan Sn. Orhan Emirdağ onuruna gerçekleştirdiğimiz bu özel gecede; Burhan Karaçam, Cengiz Göğebakan, Faik Açıkalın, Hakan Binbaşgil, Hayri Çulhacı, Halit Yıldız, Merdan Aras, Mehmet Erten, Orhan Ökten, Özer Güney, Tayfun Beyazıt, Tevfik Altınok gibi finans dünyasının duayen isimlerini ağırlarken, tüm değerli konuklarımızla bu önemli ahde vefa gecesinde beraber olmaktan büyük mutluluk duyduk.

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı ile Ulusal Meslek Standardı Hazırlama İşbirliği Protokolü imzalandı.

08.06.2018 – Cuma

MYK Meslek Standartları Dairesi Başkanlığı ulusal meslek standardı ve ulusal yeterlilik taslaklarını hazırlama konusunda görevlendirilecek gönüllü kurum ve kuruluşlardan talep alınması, taleplerin değerlendirilmesi, kuruluşların görevlendirilmesi ve işbirliği protokollerinin imzalanmasına yönelik teknik çalışmalarını sürdürmektedir.

Finans Kulüp Yönetimine Sektörün Duayen İsimleri Katıldı

04.06.2018 – Pazartesi

Finans dünyasının köklü ve önde gelen sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı’nın olağan mali genel kurulunda sektörün önemli isimleri yönetime girdi.

 

 

 

 

 

 

Finans Kulüp Buluşması

18.05.2018 – Cuma

Finans dünyasının önde gelen isimleri 09 Mayıs Çarşamba akşamı, Les Ottomans Otelde Finans Kulüp’ün düzenlediği gecede bir araya geldi.
Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı’nın Les Ottomans Oteli’nde düzenlemiş olduğu, ‘Finans Kulüp Buluşması’ davetine İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ersin Özince, Akbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Hayri Çulhacı gibi banka ve finansal kurum üst yöneticileri, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Nazım Erken, Sn. Prof. Dr. Emre Alkin gibi önde gelen akademisyenler ile BDDK, SPK, Hazine gibi kurumlarımızın önceki başkanları ile Sn. Şeref Oğuz ve Sn. Hakan Güldağ gibi finans ve ekonomi basınının önde gelen isimleri katıldılar.

 

 

 

Finans Kulüp'ten Kobiler için Dev iş Birliği!

21.02.2018 – Çarşamba

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Avrupa Birliği Erasmus+ çerçevesinde hazırlanan, Ulusal Ajans tarafından kabul edilerek yürürlüğe giren KOBİ Akademisi Projesi’nin açılış toplantısı, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ATSO) gerçekleştirildi.

YURTİÇİ VE YURTDIŞINDAN KATILIM

Açılış toplantısına ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Önder Halisdemir, ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, Başkent Üniversitesi’nden akademisyenler Doç. Dr. Okan Yeloğlu ve Yrd. Doç. Dr. Soner Gökten, MKV Danışmanlık Şirketi Genel Müdürü Dilek Volkan, Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Genel Sekreteri Ferhan Kaptan, Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Proje Koordinatörü Onur Özkan, Finlandiya’nın Turku Üniversitesi’nden akademisyenler Timo Holopainen ve Jassi Oho, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Caner Urhan Uşak Ticaret ve Sanayi Odası AR-GE ve Proje Sorumlusu Sevil Oyur katıldı. 

 

 

 

 

 

Finans Kulüp'ün Kapısı Milyonlara Açılıyor

21.02.2018 – Çarşamba
 
Finans Kulüp, bu yıl eylül ayının 3. haftasını “Türkiye Finans Haftası” olarak ilan ederken sektör çalışanlarını çatısı altında birleşmeye davet ediyor.

Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı ya da hepimizin bildiği adıyla Finans Kulüp, yolu finanstan geçen her finans profesyonelinin buluşma noktası olmaya hazırlanıyor. Finans Kulüp’ün kapılarını sonuna kadar açtıklarını ve çalışanların sesi olmak istediklerini anlatan yeni Başkan Dr. Önder Halisdemir, “Bu geniş çatının ortak paydası ‘finans geçmişi’ olacak. ‘Finans Profesyoneli’, bankacısından gazetecisine herkes olacak. Bir finans kuruluşu çalışanı da, kamunun veya özel sektörün mali bölümünde çalışan bir kişi de Finans Kulüp çatısı altında buluşabilecek” dedi. 

 

 

 

 

 

Kulüpler Başkanlarını Arıyor!

Finans kulüp, üyelerinin ilgi alanlarından oluşan birbirinden renkli ve eğlenceli hobi alt kulüplerinde liderlik edecek, bu alanda uzman benim diyen başkanlarını arıyor.

 

 

 

 

 

Sn. Tevfik Altınok Finans Kulüp’ün Onursal Başkanı Seçildi

8 Kasım 2017 tarihinde yapılan genel kurulda Finans Kulüp’teki başkanlık bayrağını Dr. Önder Halisdemir’e devreden Sn. Tevfik Altınok’un Yönetim Kurulu kararı ile Finans Kulüp Onursal Başkanı olmasına karar verildi.

 

 

 

 

 

Oybirliği ile Yeni Başkan Dr. Önder Halisdemir

Finans sektörünün en köklü ve etkin oluşumlarından biri olan ve aynı zamanda Finans Profesyonelleri’nin 30 yıldır tek sivil toplum organizasyonu olan Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı Başkanlığı’na 8 Kasım 2017’de yapılan genel kurul sonrası Dr. Önder Halisdemir seçildi.