Finans dünyasının önde gelen isimleri 09 Mayıs Çarşamba akşamı, Les Ottomans Otelde Finans Kulüp’ün düzenlediği gecede bir araya geldi.
Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı’nın Les Ottomans Oteli’nde düzenlemiş olduğu, ‘Finans Kulüp Buluşması’ davetine İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ersin Özince, Akbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Hayri Çulhacı gibi banka ve finansal kurum üst yöneticileri, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Nazım Erken, Sn. Prof. Dr. Emre Alkin gibi önde gelen akademisyenler ile BDDK, SPK, Hazine gibi kurumlarımızın önceki başkanları ile Sn. Şeref Oğuz ve Sn. Hakan Güldağ gibi finans ve ekonomi basınının önde gelen isimleri katıldılar.

 

 

Vakıf Başkanımız Önder Halisdemir, ‘Finans Kulüp’ün köklü, saygın geçmişi ile bugünün ihtiyaçlarını buluşturan ve yarını kucaklayan hedefleri ile yol haritasını sizlerin tartışmasına sunuyorum’ sözleriyle konuşmasına başlarken, kulübün yeni dönem çalışmalarından bahsetti. Kulüp bünyesinde “Finans Profesyonellerinin” Türkiye mesleki yeterlilikler çerçevesine sokmak için çalışmaların başlatıldığını anlatan Halisdemir, Finans yöneticilerinin akademik yaşama kazandırılması için üniversitelerde uygulamalı bilimlerde akademisyen kadrolarının açılmasını istediklerini ayrıca vakıfa üye olan tüm finans sektörü çalışanlarına ve sektörden ayrılmış olanlara yönelik özel indirim ve avantajlar sağlanması konusunda toplantıların gerçekleştiğini söyledi. Ülkemizde ki tüm finans profesyonellerinin bir hafta süresince hem mesleki saygınlık hem finansal okur yazarlık gibi ciddi konuları tartışırken, üyelerin sosyal paylaşımlarını arttıracağı eğlenceli aktivitelerin organize edileceği Türkiye Finans Haftasının düzenlenmesi için gerekli adımların atıldığını belirtti.

Bireysel üyelerimiz ve vakfımızın kurumsal üyesi olan Akbank, Anadolu Sigorta, Burgan Bank, Garanti Bankası, Global Yatırım Holding, Nurol Bank, PwC, Türkiye İş Bankası, JCR Avrasya Derecelendirme A.Ş., Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, Vakıflar Bankası, Visa Europe, Yapı Kredi Bankası, Yatırım Finansman şirketlerinin temsilcilerine teşekkür ederek sunumunu tamamladı.

Gece’den Kareler

https://www.finanskulup.org.tr/bilgi/fotograflar