8 Kasım 2017 tarihinde yapılan genel kurulda Finans Kulüp’teki başkanlık bayrağını Dr. Önder Halisdemir’e devreden Sn. Tevfik Altınok’un Yönetim Kurulu kararı ile Finans Kulüp Onursal Başkanı olmasına karar verildi.

Finans Kulüp’ün yeni Başkanı Dr. Önder Halisdemir, Genel Kurul’ da yaptığı konuşmada,  “Vakfımız, ekonomi ve Finans sektörüne yön vermiş isimlerin tecrübe paylaşımları ile hiçbir kitapta yazmayan büyük derslerle doludur.  Yıllar önce şahsım henüz sektörde çömez iken üyesi olarak faaliyetlerinin içerisinde yer aldığım Vakfımızın bugün başkanlığına gelmek ve bu görevi ülkemizin büyük hizmetkârlarından finans duayeni Dr. Tevfik Altınok’ tan devralmak benim için büyük bir gurur ve sorumluluk vesilesi olmuştur” dedi.

Onursal Başkan Dr. Tevfik Altınok ise, Finans Kulüp üyelerine veda mesajında, Finans Kulüp’ün kurulduğu günden bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren finansal kuruluşların yöneticilerine kapılarının açık olduğunu, üyeleri arasında dayanışmayı sağlama çabasının ön planda tutulduğunu belirtti. Bu güne kadar kulübün çalışmalarına destek veren tüm katılımcılara teşekkürü bir borç bildiğini ifade eden Altınok, yeni dönemde de kulübe ve Başkan Önder Halisdemir’e başarı dileklerini iletti.